Tuesday, 09 October 2018 / Published in News

MECHELEN – Play it Safe op de Accent Jobs Innovatiebeurs. (more…)

Wednesday, 26 September 2018 / Published in News

KORTRIJK – Liantis biedt vanaf heden Play it Safe aan. (more…)

Wednesday, 18 April 2018 / Published in News

KORTRIJK – Hangar K wordt bakermat van digitale technologie. (more…)

Monday, 22 January 2018 / Published in News

KORTRIJK – Wie zijn dé innovatieve start-ups met het grootste groeipotentieel voor de bouw? Acht starters haalden recent alles uit de kast om een jury samengesteld uit 4 kleppers uit de bouwsector,  te overtuigen van hun toegevoegde waarde. (more…)

Friday, 19 January 2018 / Published in News

Greygin en JuuNoo, twee startende ondernemingen uit het zuiden van onze provincie, sleepten, de eerste en de tweede prijs in de wacht op de wedstrijd Bizidee. “Het waardevolle Bryo-traject bracht ons waar we op vandaag staan”, zegt Brecht Kets van Greygin. (more…)

Thursday, 18 January 2018 / Published in News

Greygin bvba wint de hoofdprijs in de categorie LARGE van Bizidee met het op games gebaseerd leerplatform Play it Safe! De jury was onder de indruk van de goed uitgekiende visie en het potentieel op lange termij van de start-up. (more…)

Wednesday, 17 January 2018 / Published in News
Monday, 04 December 2017 / Published in News

Mooi artikel over Play it Safe op #jobat
(more…)

Thursday, 26 October 2017 / Published in News

Brand preventie training voor jong en oud met Play it Safe!
5 pagina’s in Fire Forum Magazine over Gamification. Ken je mensen in het Preventie of HR domein.

Je kan het artikel hier online lezen.

Tuesday, 17 October 2017 / Published in News

Play it Safe! headlined in Metro met Hilde Crevits.

#LevensReddenMetGames

TOP